SabaZob

تاریخچه و اهداف شرکت

شرکت صبا ذوب سپاهان با هدف تولید و تامین مواد موردنیاز صنایع فولاد کشور در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. بنیانگذاران این شرکت با پشتوانه بیش از ۲۵ سال کار و تجربه در بخش های مختلف صنعتی و بازرگانی اقدام به تولید و بومی سازی برخی از مواد مورد نیاز در صنعت فولاد سازی نموده اند.
با توجه به اینکه برخی از مواد بطور کامل از منابع خارج از کشور تامین می گردید، شرکت صبا ذوب سپاهان پس از بررسی همه جانبه و با مشارکت و بهره گیری از دانش فنی شرکت های خارجی و انجام تحقیقات گسترده موفق به تولید محصولات مختلف در داخل کشور گردید و بعنوان پیشگام و اولین تولید کننده این مواد در ایران خود را معرفی نموده است و مفتخر می باشد که با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد داخلی، ضمن قطع وابستگی به خارج موجبات جلوگیری از خروج سالیانه میلیون ها دلار ارز، از کشور را فراهم نموده است.
قابل ذکر است که  برخی از تولیدات این شرکت نظیر بریکت اکسیژن زدا علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های تولید و قیمت تمام شده منتج به کاهش مدت زمان فرآوری تولید مذاب می گردد که این امر نقش بسیار مهمی در فرآیند تولید فولاد در کارخانجات فولاد سازی ایفا می کند.
شرکت صبا ذوب سپاهان همواره با نگاه ویژه و امیدوار به آینده اقتصادی و صنعتی کشور عزیزمان ایران، در جهت افزایش سطح کیفی محصولات خود تلاش نموده و تولید محصولات جدید را در برنامه تحقیق و توسعه خود قرار داده است.

ما به همکاری بلند مدت با شما می اندیشیم.

مشتریان

SabaZob

فولاد خوزستان

SabaZob

فولاد کاوه جنوب کیش

SabaZob

ذوب آهن فولاد خزر

SabaZob

ذوب آهن اصفهان

SabaZob

فولاد آلیاژی ایران

SabaZob

فولاد هرمزگان جنوب

SabaZob

مجتمع فولاد مبارکه

بریکت اکسیژن زدا؛ این ماده تولید داخلی شرکت صبا ذوب سپاهان بوده و با توجه به نیاز روز افزون صنعت فولاد کشور، بومی سازی شده که علاوه بر حذف اکسیژن موجبات ایجاد سرباره سیال و احیایی و حذف آخال های شناور در مذاب، و همچنین افزایش راندمان فروآلیاژها را فراهم می نماید.