محصولات ما

بریکت اکسیژن زدا

محصولی نوین جهت گوگردزدایی قوی به همراه حذف اکسیژن ذوب فولاد در راستای تولید فولاد باکیفیت با بالاترین خواص متالورژیکی و مکانیکی

بریکت اکسیژن زدا

بریکت اکسیژن زدا علاوه بر حذف اکسیژن از ذوب فولاد، موجبات ایجاد سرباره سیال و احیایی و حذف آخال های شناور در مذاب و همچنین افزایش راندمان فروآلیاژها را فراهم می نماید.

دلتای کوره قوس

دلتا (سقف یک پارچه کوره قوس) نام معروف قطعه نسوز بزرگ سقف کوره قوس الکتریکی یا EAF است که معمولا از جرم های ریختنی نسوز تولید می شود.

بریکت فرو سیلیسیم

این ماده با دارا بودن حداقل ۵۰ درصد سیلیسیم و قیمتی مقرون به صرفه بطور گسترده تر در صنایع فولادسازی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماسه الوینی EBT

شرکت صبا ذوب سپاهان نماینده شرکت Volls ترکیه در ایران است که تولید کننده ماسه الوینی EBT کوره قوس الکتریکی می باشد.

ماسه مجرای پاتیل

شرکت صبا ذوب سپاهان نماینده شرکت SURYUNG کره جنوبی در ایران است که تولید کننده ماسه مجرای پاتیل می باشد.

وایرهای مغزدار

این محصول توسط شرکت هندی Minex تولید می شود و شرکت صبا ذوب سپاهان نماینده رسمی این شرکت در ایران است.

مواد عایق حرارت

کلیه محصولات عایق از قبیل آجرهای عایق، پتوهای سرامیکی، پایرو بلوک و جرم های عایق توسط شرکت معتبر و سرشناس ترمال سرامیک انگلستان Morgan تولید می شوند.

توپی دمش از کف

فروآلیاژها به آلیاژهای مختلف آهن با نسبت‌های بالایی از یک یا چند عنصر دیگر مثل منگنز (Mn)، آلومینیوم (Al) یا سیلیسیم (Si) گفته می‌شود.

توپی دمش از کف

پروس پلاگ جهت دمش گاز خنثی (مانند نیتروژن و آرگون ) به داخل پاتیل مذاب می باشد این محصول با توجه به مقدار مذاب و حجم پاتیل در ابعاد مختلف به همراه بلوک آن (ولبلوک) در کف پاتیل نصب می شود.

کک نفتی کلسینه (CPC)

کک نفتی یک محصول فرعی حاصل از پالایش نفت خام است که ماده اصلی تشکیل دهنده آن کربن می باشد و دارای مقدار زیادی گوگرد و فلزات سنگین مانند نیکل و وانادیم است.

کک نفتی کلسینه (CPC)

کلسیم آلومینات یکی از ترکیبات مهم و اساسی در سرباره سازی است این ترکیب با اصلاح شرایط سرباره و کنترل سیالیت آن پوشش کاملی روی سرباره پاتیل فولاد ایجاد کرده و در مرحله اول قوس پذیری را به طور مؤثری افزایش میدهد.

کک نفتی کلسینه (CPC)

فلورین یا سنگ فلور سپار یکی از کانیهای محدود در طبیعت است که به سبب وجود عنصر فلئور در آن خاصیت نفوذ پذیری شدیدی داشته و با نفوذ در ملکول های مواد باعث ….

کک نفتی کلسینه (CPC)

پودرهای عایق حرارتی شرکت صبا ذوب در گریدهای مختلف و بر اساس نیاز مشتری بهینه سازی شده است. از خصوصیات پودر های ایزوترم صبا ذوب سیالیت و پوشش دهی عالی و قیمت رقابتی آن است

کک نفتی کلسینه (CPC)

در فرآیند ریخته گری مداوم جهت افزایش یا اطمینان در سکوونس ریخته گری از نظر خوردگی خط سرباره تاندیش ریخته گری از پودرهای بازوترم استفاده می شود

کک نفتی کلسینه (CPC)

در فرآیند ریخته گری مداوم روانکاری قالب ریخته گری و جلوگیری از چسبندگی فولاد به مس قالب، پوشش سطح مذاب در قالب ریخته گری و تعامل مرز بین قالب و فولاد مذاب ….