• اولین تولیدکننده بریکت اکسیژن زدا

    صباذوب سپاهان
  • تولیدکننده مواد مورد نیاز صنعت فولاد کشور

    صباذوب سپاهان

تاریخچه و اهداف شرکت

شرکت صبا ذوب سپاهان با هدف تولید و تامین مواد موردنیاز صنایع فولاد کشور در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. بنیانگذاران این شرکت با پشتوانه بیش از ۲۵ سال کار و تجربه در بخش های مختلف صنعتی و بازرگانی اقدام به تولید و بومی سازی برخی از مواد مورد نیاز در صنعت فولاد سازی نموده اند.
با توجه به اینکه برخی از مواد بطور کامل از منابع خارج از کشور تامین می گردید، شرکت صبا ذوب سپاهان پس از بررسی همه جانبه و با مشارکت و بهره گیری از دانش فنی شرکت های خارجی و انجام تحقیقات گسترده موفق به تولید محصولات مختلف در داخل کشور گردید و بعنوان پیشگام و اولین تولید کننده این مواد در ایران خود را معرفی نموده است و مفتخر می باشد که با بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد داخلی، ضمن قطع وابستگی به خارج موجبات جلوگیری از خروج سالیانه میلیون ها دلار ارز، از کشور را فراهم نموده است.
قابل ذکر است که برخی از تولیدات این شرکت نظیر بریکت اکسیژن زدا علاوه بر کاهش چشمگیر هزینه های تولید و قیمت تمام شده منتج به کاهش مدت زمان فرآوری تولید مذاب می گردد که این امر نقش بسیار مهمی در فرآیند تولید فولاد در کارخانجات فولاد سازی ایفا می کند.
شرکت صبا ذوب سپاهان همواره با نگاه ویژه و امیدوار به آینده اقتصادی و صنعتی کشور عزیزمان ایران، در جهت افزایش سطح کیفی محصولات خود تلاش نموده و تولید محصولات جدید را در برنامه تحقیق و توسعه خود قرار داده است.

صباذوب سپاهان

ما به همکاری بلند مدت با شما می اندیشیم.

مشتری مداری

مشتری مداری در شرکت صبا ذوب سپاهان به معنی ارائه خدمت به مشتری قبل، حین و بعد از فروش و یا ارائه خدمات می باشد. با توجه به روند جهانی شدن، برای کسب موفقیت و بدست آوردن سهم عمده ای از بازارهای جهانی باید مشتری مداری را سرلوحه همه امور خود قرار داد زیرا مشتریان راضی منبع سود شرکت ها هستند. در شرکت صبا ذوب سپاهان تنها تولید کننده بریکت اکسیژن زدا در ایران ارایه خدمات به مشتریان با کیفیت عالی و به طور مستمر، موجب احساس رضایتمندی شده و مشتری هر روز اعتماد بیشتری به ما خواهد داشت، بنابراین شرکت صبا ذوب سپاهان خواستار ارائه محصولی می باشد که بتواند نیازها، خواسته ها و انتظارات مشتریان را برآورده نماید.
شرکت صبا ذوب سپاهان خدمات حرفه ای، عملکرد عالی، محصولات با دوام و قیمت مناسب را در اولویت کار خود قرار داده و با نظر خواهی دائمی از مشتریان خود کمک گرفته تا در ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات، بهترین باشد.

صباذوب سپاهان
صباذوب سپاهان